Jak objednat krabičky

Vypočítej svoje Kcal:

Proto, abyste správně jedli a měli nastavený ten nejoptimálnější program je důležité mít správný počet Kcal na den. K výpočtu najdete všude na internetu různé kalkulačky. Dokonce existuje i vzorec, podle kterého se Kcal počítají, ale... proč to nemít jednodušší, že ano? Takže buď si najděte Kcal kalkulačku na internetu nebo nám vyplňte formulář a pošlete na email: losracios@gmail.com a my Vám Kcal spočítáme. 

V emailu uveďte: Věk:        Váha:          Výška:           Pohlaví:          

Úroveň aktivity: sedavé - aktivní - velmi aktivní


Vyber si svůj program:

Teď už znáš svoje potřebné Kcal pro správnou funkci Tvého těla. Takže si vyber program, který chceš využívat. Zatím nabízíme 1500 Kcal, 1800 Kcal a 1200 Kcal.

Běž do našeho internetového obchodu vyber program, délku trvání a nezapomeň, zda chceš jídlo vozit nebo si pro něj budeš chodit.


Objednej a zaplať:

Spočítal/a sis Kcal, víš, jaký program. Vše jsi naklikal do objednávky a nyní si zadáš možnosti platby. Převodem? Není problém. Chceš raději hotově? Určitě můžeš, zase zadej do systému, my se s Vámi spojíme a domluvíme se, co a jak. 


Vše je hotovo:

Nyní jsi už zvládl/a všechno:

  • Výpočet Kcal
  • Výběr programu
  • Objednávku
  • Zaplacení

a teď se jen těšte na krabičky, které Vám dovezeme. Většinou píšeme nebo voláme, v kolik hodin u Vás budeme nebo se domlouváme, na které místo máme krabičky uschovávat. Vše je u nás na individuální domluvě, protože jsme opravdu maličká rodinná firmička bez velkých počtů zaměstnanců a víme vše o našich zákaznících. Těšíme se na Vás. Kdyby cokoliv volejte na 603402838.