Denně 9:00-16:00, Pá 9:00-16, So 8-10:30

Ženy a Menopauza

01.08.2022

Je na místě se bavit i o tématu, které postihne všechny ženy. Ano, období menopauzy, tedy klimakterium. Menopauza nastupuje u každé ženy v jinou dobu a její průběh je naprosto individuální. Jak si pomoci alternativně od nepříjemných stavů?

Bylinky, kapičky, přírodní hormony, zdravá strava, pohyb, čerstvý vzduch.

Velkými pomocníky jsou Jetel červený, Jetel luční, ŽenŠen, Len, Šalvěj, Třezalka. Určitě je důležitý též Vápník, Živiny, Vitamín D.

"My jsme pro Vás vybrali produkt, kde máte všechno v jedné tabletě."

Oblíbený produkt LR LIFETAKT Woman Phyto s červeným jetelem obsahuje izoflavony, což jsou látky podobné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům, označované také jako izoflavony.

Ve stravě se tyto látky objevují jen velmi zřídka a v malém množství.

Proto je určen pro ženy, v období klimaktéria (kdy je nedostatečná hladina estrogenů v krvi). Kromě této role mají ještě celou řadu dalších popsaných účinků (viz např. studie z univerzitní nemocnice ve Vídni publikovaná v časopise Gyne v roce 2003).

Červený jetel, jako zdroj fytoestrogenů, je velmi významný. Izoflavony z červeného jetele jsou podstatně účinnější než z jiných zdrojů (sója, čočka, len). Jde o to, že červený jetel obsahuje celkem čtyři izoflavony (genistein, daidzein, biochanin A a formononetin), zatímco například soja obsahuje pouze dva (pouze daidzein a genistein).

Přijďte si pro tabletky na adresu LosRacios, 

Holice, Palackého 196 nebo volejte na 774040474 pro objednání.