Denně 9:00-16:00, Pá 9:00-16, So 8-10:30

Počátek obchodu

31.03.2022

Již 30 let je tu pro Vás obchod Racio Holice.

Je nám potěšením, že tento obchůdek můžeme i nadále provozovat. Hrozilo zde, že bude zrušen.

Těšit se můžete jak na veškerý zdravý sortiment, doplňky pro Vaše tělo i mysl a také netradiční potraviny, které si jen tak nikde nekoupíte.

Co děláme?

Protože si uvědomujeme, jak důležité je se stravovat zdravě, pečovat o své tělo i o svou duši a víme, že hektická doba nepomáhá úplně všem s možností si připravovat svačinky a další zdravé pokrmy na celé dny. Tak jsme si "převzali" tento obchůdek, který má v Holicích již 30ti letou tradici a chceme Vám pomoci právě se zdravým stravováním, péčí o tělo i s možností si přijít jen tak pro zdravý mls nebo třeba speciální potraviny, které jinde nekoupíte.

Co všechno si u nás pořídíte?

Sami se setkáváme v naší rodině s onemocněním Celiakie. Také máme zkušenosti s vařením pro zákazníky z různými potravinovými intolerancemi jako je bez laktózy, bez cukrů a dalších speciálních typů stravy - Low Carb, Vegan, RAW, DIA a další si u nás pořídíte vše napříč těmito stravami.

Bezlepkové zboží - pečivo, sladké, slané, chleby, bagetky, koláče, buchty, zákusky i dorty, křupky, mouky, dochucovadla, zahušťovadla.

Veganské výrobky, Paleo i LowCarb suroviny, bez laktózové, RAW mňamky, doplňky stravy jako vitamíny, syrovátky, proteinové i spalovací nápoje, různé ořechy a další.

Určitě zůstaneme u sortimentu vzácných čajů, neobvyklých čokolád a specialit jako jsou cvrččí čipsy. V brzké době doplníme o italské sýry a uzeniny.

Nápoje jako je kombucha, macha-limonády, přírodní kofeinové nápoje, kokosové nápoje, různé domácí sirupy a vše, o co si řeknete.

Nakládaná masa přímo na gril a také lokální výrobky včetně těch našich, které si budeme sami vyrábět se značkou "Mňamky do tlamky". Ale to až později, jakmile začne sezóna grilů.