Low Carb krabičky

Strava je velmi pestrá na zeleninu, masa, ryby, kvalitní tuky, semena, bezlepkové plnotučné mouky, ořechy, zahušťovadla jako citrónová vláknina, psyllium, mixovaná zelenina a další zdraví prospěšné suroviny. Samozřejmě jsou i potraviny, kterým byste se měli obloukem vyhýbat jako jsou: alkohol, bílé mouky, luštěniny a vše, co obsahuje mnoho sacharidů.

Již 3. rokem pro Vás připravujeme krabičky s LowCarb stravou. 

Proč?

  • Protože je tato strava velmi oblíbená mezi moderními lidmi jako jste Vy.
  • Protože jsme velmi zkušení s přípravou této stravy a můžete nám plně důvěřovat.
  • Protože výsledky našich zákazníků jsou neuvěřitelné. A to se nebavíme jen o kilogramech a centimetrech, které ztratili. Bavíme se o energii, kterou zpátky získali. Zlepšili si svůj zdravotní stav jako například: zažívací potíže, nadýmání, nízký nebo naopak vysoký krevní tlak, zlepšení funkce štítné žlázy, odbourali si břišní tuk, zlepšili si cholesterol. Na internetu najdete i další blahodárné účinky tohoto stravování. 
  • Strava je zcela bezlepková, tudíž ji mohou i zákazníci s celiakií a alergiemi na lepek.

Jak vypadá proces vaření a dovozu?

Vaříme pro Vás na 6 celých dní v týdnu od pondělí do soboty. Tedy 18 jídel za týden, 72 jídel za měsíc a 144 jídel za 8 týdnů. Pozor, nejsou to kalendářní měsíce. Jídla jsou zatavená v krabičkách, šokově zachlazená a předávaná v taštičkách. Pro úsporu Vašich peněz, nákladů a času, vaříme vždy na 2 dny dopředu. Odbouráme každodenní čekání či vyzvedávání jídel a náklady za dopravu tak snížíme na minimum. Jídla Vám přivezeme ve dny: NEDĚLE (na pondělí a úterý), ÚTERÝ (na středu a čtvrtek), ČTVRTEK (na pátek a sobotu).

Jak objednat krabičky?

Stačí nám zavolat a domluvit se na čísle 603402838, vše Vám vysvětlím a domluvíme se na dalším postupu. Nebo pokud již znám LC stravu a je mi vše jasné, mohu si objednat podle návodu v odkaze.


Na jaká jídla se můžete těšit?

Tady máte ukázkový jídelníček - jeden z mnoha, který Vás čeká.

1. den:

2. den: